Not known Details About کارشناسی رنگ خودرو

این دوره به صورت حضوری و در کارگاه کاملاً مجهز به تجهیزات و نور برای کارشناسی رنگ و بدنه خودرو برگزار میگردد.

هنگامی که یک خودرو صفر را خریداری می‌کنید دارای دون رنگ به اصطلاح پوست پرتقالی است ولی اگر در صورت تصادف یا هر اتفاقی خودرو نیاز به رنگ شدگی داشته باشد معمولا نقاش های خودرو از دون رنگ پوست پیازی استفاده می‌کنند زیرا که از نظر اقتصادی به صرفه نیست از رنگ پوست پرتقالی استفاده کنند و از طرفی دیگر رنگ پوست پرتقالی دارای حساسیت بسیار بالایی است و طریقه استفاده از ان برای همه افراد مقدور نمی‌باشد. کارشناسی رنگ ماشین

هیچگاه یک نقاش خودرو نمی‌تواند لبه های تیز خودرو را به خوبی کارخنه رنگ کند. حال شاید این سوال برایتان پیش اید که منظور از لبه های تیز خودرو چیست؟

سمند صفر، اما رنگ شده

تیم کارشناسی کارنامه از افراد خبره و باتجربه تشکیل شده است. کارشناسان کارنامه براساس تخصصی که در برندهای خودرویی دارند، به سرویس‌های کارشناسی اعزام می‌شوند.

یک کارشناس تشخیص رنگ حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا در صورت نداشتن وقت کافی و یا امکان جابجایی˓ به محل مورد نظر شما آمده و به شما خدمات ارائه کند.

استفاده از دوربین عکاسی با کیفیت و عکاسی در تاریکی و در حالی که فلش دوربین روشن است یکی دیگر از روش های تشخیص رنگ خودرو است.

قیمت کارشناسی ماشین (کارشناسی اتومبیل)، عددی واحد نیست و به عوامل بسیاری بستگی دارد.

این موضوع نیز از این قاعده مستثنی نیست. با کارشناس ماشین نگهداری درست و مناسب از خودرو می‌توانید اتفاق افتادن آفتاب سوختگی برای بدنه خودرو خود را تا حد ممکن به تعویق بی‌اندازید و یا حتی هیچوقت با این مشکل رو به رو نشوید.

البته این نکته لازم به ذکر است که راه بالای یکی از راه های تشخیص رنگ ماشین به حساب می‌آید.

دوست دارم که نتیجه‌ی مطالعات خودم رو با بقیه به اشتراک بگذارم.

خدماتسرمایشی و گرمایشیمگلوازم دیجیتالزیبایی و سلامتتیونینگخدمات آهنگری و جوشکاریویژهخدمات صندلی و مبلسیستم صوتی

کارشناسی رنگ خودرو یکی از مهم‌ترین امور پیش از خرید آن است. با کارشناسی رنگ بسیاری از عیب‌های پنهان نمایان خواهد شد و از قیمت واقعی خودرو نیز آگاه خواهید شد. همچنین شما می‌توانید برای راحتی از کارشناس تشخیص رنگ خودرو سیار استاده کمک بگیرید تا در محل نسبت به کارشناسی رنگ ماشین اقدام شود.

همانطور که می‌دانید تشخیص رنگ خودرو یکی از مهم ترین عوامل کارشناسی سیار خودرو به حساب می‌آید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *